Vitamin ve Mineral
 Yener ve Glanbia olarak; gıda, içecek, besin takviyesi ve ilaç ürünlerinde üreticiye özel vitamin ve mineral karışımları tasarlayarak sonuç odaklı çözümler üretmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda spesifik üretim miktarları ve paketleme avantajları yaratarak, her proje ve pazara hitap edecek esneklik sağlanmaktadır.

Katı, toz ve sıvı karışım olarak vitamin, mineral, aminoasit, nükleotid, nutrasötik ve diğer mikro besin takviyeleri uzman bilim adamları tarafından Glanbia laboratuvarlarında özenle geliştirilmektedir.
Hazırlanan tüm karışımlar, talebiniz doğrultusunda belirlediğiniz miktara göre ambalajlanıp, firmanıza özel olarak etiketlendirilmektedir.
 
Glanbia ürünleri ile bebek ve çocuk besinleri, süt ve süt ürünleri, margarin, klinik ürünler, içecek, unlu mamuller, şekerleme, tahıllı ürünler, takviye ürünleri, çorba ve sos, sporcu besinleri ve OTC ürünleri gibi birçok alanda faaliyet göstermekteyiz.

Ürünler ISO 9001:2000, ISO22000 Gıda Güvenliği, IFS, GMP ve HACCP sistemleri uygunluğuyla belgelendirilip, Helal ve Kosher ilkelerine uygun şekilde üretilerek gerekli uygunluk raporları temin edilmektedir.

•    Vitaminler, Mineraller, Amino Asitler ve Nükleotidler listesi için (Glanbia Product List pdf. document)

“Vitaminler, Mineraller, Amino Asitler ve Nükleotidler ve daha fazlası»