Hakkımızda

 

 2003 yılında kurulan Yener Gıda ve Endüstriyel Kimya San. ve Tic. A.Ş., gıda ve ilaç endüstrisinde kullanılan hammaddelerin tedariğini ve teknik desteğini sağlamaktadır. Temel prensibimiz; dünyadaki yeni teknoloji ve trendleri takip ederek müşterilerimizle paylaşmak, ürün geliştirme konusunda müşterilerimize teknik desteğiyle taleplerine en iyi şekilde karşılık vererek bir "iş ortağı" olarak çalışmaktır.

 Şirketimiz bu hizmetleri sunarken, dünyanın ileri gelen firmaları arasında bulunan partnerlerinden de destek almaktadır.

 

Kalite Politikamız;

 

- Müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak, standartlara uygun, kaliteli, sürdürülebilir ürün, çözüm ve hizmetleri sunarak, şeffaflık ilkesine, karşılıklı güvene ve kazanca dayalı olarak müşteri odaklı çalışmayı prensip ediniriz.

 

- Uzun vadeli iş ortağı olarak gördüğümüz tedarikçilerimiz ve ilgili taraflar ile olan ilişkilerimizi karşılıklı güvene ve kazanca dayalı olarak yönetiriz. 

 

- Tüm süreçlerimizde, kanıta dayalı karar verme ve sürekli iyileştirme odakları ile tüm çalışanların katılımını sağlamaya liderlik eder, çevreye ve topluma duyarlı, emeğe saygılı, etik kurallar çerçevesinde, en yüksek performansa ulaşmayı taahhüt ederiz.