Hakkımızda

 2003 yılında kurulan Yener Gıda ve Endüstriyel Kimya San. ve Tic. A.Ş., gıda ve ilaç endüstrisinde kullanılan hammaddelerin tedariğini ve teknik desteğini sağlamaktadır. Temel prensibimiz; dünyadaki yeni teknoloji ve trendleri takip ederek müşterilerimizle paylaşmak, ürün geliştirme konusunda müşterilerimize teknik desteğiyle taleplerine en iyi şekilde karşılık vererek bir "iş ortağı" olarak çalışmaktır.

Şirketimiz bu hizmetleri sunarken, dünyanın ileri gelen firmaları arasında bulunan partnerlerinden de destek almaktadır.

 

Kalite Politikamız; 

- Müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak, standartlara uygun, kaliteli, sürdürülebilir ürün, çözüm ve hizmetleri sunarak, etik kurallar çerçevesinde, şeffaflık ilkesine, karşılıklı güvene ve kazanca dayalı olarak sürekli müşteri memnuniyetini güvence altına alırız.

- Tüm süreçlerimizde en yüksek performansa ulaşmak için çalışanlarımızın memnuniyetini gözetir, onları yetkilendirir ve sürekli gelişimlerini destekleriz.

- Uzun vadeli iş ortağı olarak gördüğümüz tedarikçilerimizle işbirliğimizi etik kurallar çerçevesinde karşılıklı güvene ve kazanca dayalı olarak gerçekleştiririz.

- Kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak, çevreye ve topluma duyarlı, emeğe saygılı, en yüksek etik değerlerle en yüksek performansa ulaşmak ve tüm süreçlerimizi sürekli olarak iyileştirmek temel hedefimizdir.